Осіння гроза 2018

/Files/images/20180923_122950.jpg

21 – 23 вересня з ініціативи Київської обласної державної адміністрації , за участі інструкторів-волонтерів та членів проводу МГО«Моноліт» (керівник Руслан Микула) пройшов військово-патріотичний вишкіл учнівської молоді Київщини «Осіння гроза - 2018».До місця таборування в лісовому урочищі с. Мигалки учасники вишколу пройшли пішою ходою.
Понад сорок учнів 6 –11-х класів загальноосвітніх шкіл області, в тому числі і учні нашої школи, взяли участь у військово-патріотичному проекті «Осіння гроза - 2018» і протягом трьох днів поринули у цікаве таборове життя, насичене заняттями з психологічної, тактичної, вогневої підготовки, поводження з вибухонебезпечними предметами, змаганнями з пейнтболу. Щовечора молодь збиралася біля ватри на патріотичні гутірки та посмакувати табірною кашею. Таке фізичне і моральне загартування, спілкування з природою згуртувало таборовиків.
На закритті вишколу комендант табору та голова МГО «Моноліт» Руслан Микула оголосив результати змагань з пейнтболу та полоси перешкод, кожен учасник, який пройшов повний вишкіл отримав футболки з логотипом МГО «Моноліт» та пам’ятні буклети .

День пам`яті Героїв Небесної Сотні

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого у Руднянському НВО відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.

Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні на лінійці пам’яті «Небесна Сотня у наших серцях», яку розпочали виконанням Гімну України.

«Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Учні 5-11 класів переглянули фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».

Представники учнівського самоврядування провели екскурсію до музейного куточку, де розміщено стенд Героїв Небесної Сотні.

У всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховна година «Пам’яті трагічних днів» (для учнів 1-4 класів), години спілкування «Слава небесній сотні» (5-9 класів), урок пам’яті «Вони завжди у наших серцях» (10-11 класів).

/Files/images/вих год 8.jpg

День Соборності України

День пам'яті жертв Голодомору

В день пам`яті жертв Голодомору в школі пройшла лінійка з хвилиною мовчанням та запалюванням поминальної свічки./Files/images/Палає свічка памяті.jpg

Річниця Революції Гідності

Ось так все починалося... Прохання, вимоги, сльози, кров, смерть... У нашій свідомості все відбивалося, у серцях і памяті залишалося...

/Files/images/Ось так все починалося... 21 листопада..jpg

День захисника Вітчизни

13 жовтня 2017 року в нашій школі пройшли заходи щодо вшанування героїв-захисників України.

/Files/images/козацтво.jpg

21 вересня - Міжнародний день миру

21 вересня учні нашої школи стали учасниками Міжнародного дня миру. Школярі із задоволенням зообразили на малюнках своє бачення миру в Україні та цілому світі. Класні керівники провели у своїх класах виховні години «Мир на Землі – радість у родині», учні 8 класу провели флешмоб "Дзвін миру".

Посмішки на обличчях, радість в серцях учнів, вчителів вселяли надію та впевненість у тому, що в Україні та в усьому світі небуде місця війнам. Головною ж метою заходу стало бажання показати усім, що діти хочуть жити, творити, навчатись та рости під мирним небом, у мирній країні.

/Files/images/мир1.JPG/Files/images/мир2.JPG

Шляхами Героїв Крут

Група вихованців КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» на чолі з керівником Нерейко А.Б. ходили в туристично-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування «Шляхами героїв Крут» за маршрутом: м.Бровари – м.Ніжин – с.Крути – м.Ніжин – ст. Бобрик. – с.Рудня – с.Семиполки – с.Літки.

/Files/images/Крути1.jpg

День Європи

День Європи став символом нового початку, вільного та успішногошляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не закордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Наша школа також приєдналася до святкування Дня Європи в Україні,в рамках якого провели:

1. Загальношкільну лінійку «Ми - європейці».

2. Флешмоб «Україна-це Європа, Україна-це я і ти»

Відчинилася Європа для малої дитини,

Засвітилась у небі України зоря.

Все у світі стрімкому неповторне й єдине,

Все дитині належить – сонце, небо й земля.

/Files/images/загальношкільна лінійка Ми-європейці.jpg

/Files/images/флешмоб Україна-це Європа, Україна-це я і ти.jpg

пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль…Минув 31 рік. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

Не можна про це не казати,

Мовляв, це було вже давно.

Перед очима батько-мати,

І Україна, і Дніпро.

Не можна ні про що мовчати,

Горить тривогою чоло.

Птахи складають гімн весні,

Всміхаються до сонця квіти,

А пам'ять лине в моторошні дні,

Гудуть жорстокі дзвони квітня.

По всій Україні та за її межами 26 квітня вшановують пам'ять ліквідаторів та учасників трагедії на Чорнобильській АЕС.

В нашій школі сьогодні пройшов урок-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять ». На заході були присутні учні школи, дирекція та сільський голова.

Після заходу всі організовано пішли до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС, який розташований в сільському парку, щоб покласти квіти та запалити свічку пам’яті.

/Files/images/Покладання квітів до памятного знаку ліквідаторам ЧАЕС в с.Рудня.JPG

/Files/images/Вшанування ліквідаторів учнями школи.JPG

/Files/images/Урок-реквієм Чорнобиль-біль, подвиг, память.JPG

День пам`яті бою під Крутами

27 січня 2017 року в нашій школі відбулися заходи по вшануванню загиблих в бою під Крутами.

/Files/images/Крути вих год.jpg Виховна година-5 кл.

/Files/images/Крути.jpg Загальношкільна лінійка

День Соборності України

20 січня 2017 року в нашій школі пройшли виховні години та загальношкільна лінійка до Дня Соборності України під гаслом "Будь патріотом своєї країни!"

/Files/images/соборність.jpg

/Files/images/соборність 2.jpg

14 грудня 2016 рік - День ліквідатора аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначається "День вшанування учасників ліквідації наслідуів аварії на Чорнобильській АЕС".

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз цю подію багато хто називає просто днем ліквідатора. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції. У 1994 році багато українських громадських організацій чорнобильців зверталися до влади з ініціативою створення подібного дня пам'яті, але їхнє прохання в той момент відхилили. Після цього ліквідатори почали відзначати цей день неофіційно.

Тепер же під час святкування цієї пам'ятної дати силові структури України виділяють почесний караул, представники влади покладають вінки до пам'ятників, які слугують нагадуванням усім нам про ту страшну аварію й кількість загиблих ліквідаторів.

В центрі Рудні, в сільському парку, височить пам`ятний знак ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Його відкриття внашому селі не випадкове, адже 33 місцевих жителі, з яких 21 - працівники пожежної охорони приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильського лиха.

Сьогодні колектив Руднянської ЗОШ, вшановуючи пам`ять односельчан-ліквідаторів, поклали квіти до пам`ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

/Files/images/день ліквідатора аварії на ЧАЕС3.JPG

Відкрита виховна справа "Віночок вити-життя любити"

6 жовтня 2916 року класним керівником 4 класу була підготовлена і проведена відкрита виховна справа "Віночок вити-життя любити".

/Files/images/Віночок вити-життя любити.jpg

Розповідь класного керівника про історію українського віночка

/Files/images/Кольорова стрічка у віночку.jpg

Розповідь про значення кольору стрічок у віночку

/Files/images/вінковий танок.jpg

Танок з віночками

/Files/images/майстер-клас від бабусі про плетіння вінків.jpg

Майстер-клас від бабусі учениці про плетіння вінків

Усний журнал до Дня рятівника (16.09.2016р.)

/Files/images/Усний журнал до Дня рятівника України.JPG

ШКІЛЬНИЙ ДЗВІНОК ПОКЛИКАВ НА ПЕРШИЙ УРОК

1 вересня 2016 року в Руднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів традиційно пройшов Перший урок до Дня Знань.

Форми і методи проведення Першого уроку в Руднянській ЗОШ були різноманітними. Кожний педагог творчо підійшов до підготовки: класні кімнати були оформлені відповідно до теми, використана державна символіка, народні символи, портрети видатних українців та інше.

Кожен класний керівник провів урок з використанням ІКТ.

На уроки були запрошені почесні гості: сільський голова - Карчевський О.П., представник райради - Кадирова А.Т., методист відділу освіти - Крокос Л.Г., районний депутат - Радченко В.І., голова батьківського комітету школи - Масло І.В., завідуюча ДНЗ "Берізка", голова правління ТОВ "Трейд агропостач - 2015" - Коваленко М.В., настоятель місцевого храму - отець Григорій та батьки учнів.

/Files/images/Изображение 086.jpg 1 клас

/Files/images/Изображение 094.jpg 4 клас

/Files/images/Изображение 069.jpg 9 клас

/Files/images/Изображение 060.jpg 10 клас

/Files/images/Изображение 078.jpg 11 клас

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді до Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці Незалежності шкільний колектив взяв участь у Всеукраїнській акції "Прапор України - прапор миру".

/Files/images/95U1HaMkxKM.jpg/Files/images/BO5mpXw_x68.jpg

Створений із живих квітів прапор україни витримав спекотне літо

Відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Шевченку В.Ф.

02 червня 2016 року на подвір'ї Руднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки Шевченку Віталію Федоровичу загиблому учаснику АТО під містом Слов'янськ. На урочини були запрошені гості: сільський голова Карчевський О.П, голова Броварської райради Гришко С.М., начальник відділу освіти Броварської РДА Чайка Л.Г., учасник АТО Білик В.П., голова ради МНС Гутник П.Г., представники центру патріотичного виховання учнівської молоді Білановська О.О., Глей В.І., Олександр - благочинний настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла в м. Бровари та священик Олександр, настоятель місцевого храму отець Григорій, рідні та близькі В.Ф. Шевченка, учні, вчителі, однокласники, односельці.

/Files/images/Урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки Віталію Шевченку.JPG

/Files/images/Виступ директора Руднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Компанець О.П..JPGВиступ директора школи Компанець О.П.

/Files/images/Відкрили меморіальну дошку Шевченку В.Ф. учасник АТО Білик Валерій Петрович та сільський голова Карчевський Олександр Павлович.JPGВідкриття меморіальної дошки

/Files/images/Гуртківці Броварського центру патріотичного виховання учнівської молоді.JPGГуртківці Броварського центру патріотичного виховання учнівської молоді

/Files/images/Молитва за полеглих воїнів АТО.JPGМолитва за полеглих воїнів АТО

/Files/images/Освячення меморіальної дошки настоятелем місцевого храму отцем Григорієм.JPGОсвячення меморіальної дошки настоятелем місцевого храму отцем Григорієм

/Files/images/Промова отця Олександра благочинного першого Броварського благочиння настоятеля храму Святих апостолів Петра і Павла.JPGПромова благочинного Олександра

/Files/images/Спогади класного керівника Віталія Джулая Василя Павловича.JPGспогади класного керівника Шевченка В.Ф.

/Files/images/І туга , і гордість без меж!.JPGІ туга, і гордість без меж!

30 роковини Чорнобильської катастрофи

З 19 по 27 квітня 2016 року в Руднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли заходи, пов’язані із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Зважаючи на важливість зазначеної дати, з метою сприяння осмислення та усвідомлення масштабів трагічних подій, виховання почуття відповідальності перед наступними поколіннями і поваги до людей, які віддали своє життя в ім'я життя майбутнього людства, почуття гідності за свій народ, любові до рідного краю були проведені інформаційно-просвітницькі заходи, а саме:

1. Виставка-реквієм «Стежинами Чорнобильського лиха» - 19.04.16р.

2. Перегляд документального фільму «Трагедія Чорнобиля» -

20-22.04.16р.

3. Екскурсія до шкільного краєзнавчого куточка «Чорні крила біди» - 19-26.04.16р.

4. Уроки мужності: 1-4 класи «Планета безпечна для життя», 5-11 класи «Чорна трагедія на кольоровій землі» - 19-26.04.16р.

5. Виховний захід та покладання квітів до Пам'ятного знаку ліквідаторам-односельцям наслідків аварії на ЧАЕС «Тим, хто врятував світ» - 26.04.16р.

6. Виставка малюнків «Чорнобильська трагедія очима дітей» - 20-26.04.16р.

7. Зустріч із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС «І біль, і пам'ять, і тривога…» - 27.04.16р.

8. Урок-конференція з фізики у 9-11 класах «Ядерна енергетика. Розвиток ядерної енергетики в Україні».

/Files/images/Екскурсія до шкільного краєзнавчого куточка 2.jpgЕкскурсія до шкільного музею

/Files/images/захід.jpgЗахід "Тим, хто врятував світ"

/Files/images/захід_1.jpgЗахід "Тим, хто врятувіав світ"

/Files/images/перегляд фільму.jpgПерегляд документального фільму "Трагедія Чорнобиля"

/Files/images/покладання квітів.jpgПокладання квітів до Пам'ятного знаку ліквідаторам-односельцям наслідків аварії на ЧАЕС

/Files/images/урок мужності у 9 класі.jpgУрок мужності у 9 класі "Чорна трагедія на кольоровій землі"

/Files/images/урок-конференція з фізики.jpgУрок-конференція з фізики для 9-11 класів "Ядерна фізика. Розвиток ядерної енергетики в Україні"

/Files/images/виставка-реквієм.jpgВиставка-реквієм «Стежинами Чорнобильського лиха»

/Files/images/виставка дитячих малюнків.jpgВиставка дитячих малюнків «Чорнобильська трагедія очима дітей»

Впорядкування священних місць села Рудні

/Files/images/впорядкування священних місць.jpg

В рамках Двомісячника благоустрою учні Руднянської ЗОШ І - ІІІ ступенів впорядковували священні місця села та висаджували біля них дерева.

Висаджування дерев біля могили загиблих воїнів під час Другої Світової війни

/Files/images/висадка дерев біля священних місць.jpg

Лінійка «Ціна чужої війни»

/Files/images/лінійка_воїни_інтернаціоналісти .jpg

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

В Руднянській ЗОШ І – ІІІ ступенів 15 лютого 2016 року пройшла загальношкільна лінійка «Ціна чужої війни». Товариство «Спадкоємці» презентувало пошукову роботу про воїнів-інтернаціоналістів села Рудні.

Наші односельці – жива історія, свідки страшних подій, приклади людської мужності.

З нагоди 27 річниці закінчення бойових дій в Афганістані нашим воїнам-інтернаціоналістам та їх сім'ям хочемо побажати щастя, здоров'я, успіхів у всіх справах, мирного неба над головою.

/Files/images/лінійка_ціна чужої війни.jpg

13 жовтня у нашій школі пройшли заходи до Дня захисника Вітчизни/Files/images/козацтво.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 489

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 08 Січня 2019

Цей сайт безкоштовний!